Proč přijít nakoupit k nám?

 

Když k nám přijdete, tak dostanete minimálně stejnou péči, jakou věnujete svým mazlíčkům. Milujeme domácí zvířata a proto o nich víme téměř vše. Ať už jste na začátku tohoto unikátního vztahu člověka a zvířete nebo už delší dobu fungujete se svým mazlíkem, u nás vždy najdete porozumění, pochopení a dobré rady.

 


Jsme specializovaná prodejna, kde najdete:

Odborný personál

odborny_personal

Nenecháme vás nikdy v nejistotě a bez odpovědi. Řekneme vám objektivní informace o každém z více než 10 000 produktů a pomůžeme vám vybrat ten správný. Při pravidelných návštěvách zde najdete známé tváře a jistotu lidí, kteří vás znají. Svých zaměstnanců si vážíme stejně jako vás a průměrně u nás pracují 5 a více let.

Rozsáhlý sortiment

rozsahly_sortiment

Od nás nikdy neodejdete s prázdnou, protože pro 99% produktů máme alternativu. V široké škále našeho sortimentu vám rádi poradíme s výběrem toho nejvhodnějšího, co budete potřebovat. Budeme vás stále překvapovat něčím novým, jelikož jsme průkopníkem při zavádění nových produktů.

Snadnou dostupnost

dostupnost

Kde jinde najdete jen zavřené dveře, u nás jsou dokořán – díky velkorysé otevírací době (Pondělí – Pátek 8 – 20, Sobota a Neděle 9 – 19) 364 dní v roce. Víme, že potřebujete zaparkovat, naložit a vyložit, a proto máme vyhrazená parkovací místa přímo před prodejnou.

Výhody pro věrné klienty

vyhody_pro_verne

Pokud u nás nakupujete pravidelně, tak je pro nás čest vás znát a nepotřebujete žádné zbytečné karty a komplikované systémy – u nás máte slevu na jméno navždy.

Příjemné prostředí

prijemne_prostredi

Nebudete se mačkat v úzkých uličkách a hledat mezi regály zaplněnými stejným zbožím svoji značku. Ať už naše navigace, nebo personál vás vždy dovedou k cíli.

Silné zázemí

silne_zazemi

Už od roku 2004 můžete využívat našich kvalitních služeb, které jsou založeny i na dobrých vztazích s našimi dodavateli. Ti dají vždy přednost našim zákazníkům před ostatními, protože vědí, že v nás mají jistotu. Tuto jistotu a výhodu pak poskytujeme i vám, našim zákazníkům.

Naše vize

Dlouhodobým cílem společnosti Pet Planet je vybudování maloobchodní sítě specializovaných prodejen pro domácí zvířata s přesahem do komplexní péče (salón, veterina). Prioritou je spokojený zákazník, zaměstnanec a hlavně domácí mazlíček.

Společnost Pet Planet s.r.o. vznikla v roce 2004. V říjnu tohoto roku byla otevřena naše první specializovaná prodejna chovatelských potřeb a domácích mazlíčků v Brně, na Palackého třídě o velikosti 350m2. Jedná se o vysoce moderní a luxusní prostory. Pet Planet s.r.o si velmi zakládá na příjemném prostředí pro zákazníky i zvířata, čistotě a hlavně na maximální péči o své zákazníky. Proto se prodejny naší společnosti vyznačují nábytkovými regály, širokými uličkami pro příjemný pohyb po prodejně a velkými prostory pro prodávaná zvířátka. Nejen díky těmto prvkům si velice rychle vybudovala dobré jméno na trhu a mezi chovateli domácích mazlíčků. To nás vedlo k tomu, aby byly otevřeny další prodejny.

Naším cílem je vybudovat maloobchodní síť prodejen s prioritou spokojeného zákazníka a odborného prodeje chovatelských potřeb a domácích mazlíčků za co nejpříznivější ceny. V únoru roku 2007 byla otevřena prodejna v Praze na Barrandově o velikosti 200 m2 v nově zrekonstruovaném nákupním středisku Kamera. Opět se jedná o moderní prostory s přehlednými regály a dostatečným množstvím prostoru pro příjemný nákup. Tato prodejna taktéž zaznamenala úspěch a kladné ohlasy našich zákazníků, a proto se snažíme o další růst. Momentálně poslední otevřenou prodejnu jsme spustili v květnu 2012 v Brně na ulici Nové Sady, abychom se přiblížili i zákazníkům z jiných koutů Brna a okolí. Prodejna má atraktivní design a pro centrum města nadstandardní otevírací dobu a nabídku zboží. Naši zákazníci zde mohou zaparkovat nebo přijet MHD. Průběžně hledáme další lokality, které by byly vhodné pro naše kredo, kterým je, udělat co nejvíce zákazníků šťastnými a spokojenými.

Máte dotaz?
Zavolejte nám:

Palackého třída 163, Brno
+420 702 000 769
Kaštanová 76, Brněnské Ivanovice
+420 725 873 548
Soukenická 2, Brno
+420 724 778 250
Tilleho náměstí, Praha
+420 721 088 957