Přečtěte si o zvířatech a lidech, které znáte

Nezapomeňte prosím sledovat aktualizované informace na našem webu a sledujte aktuální otevírací dobu, která se může měnit dle personálních možností nebo nařízení vlády.

Vánoční otevírací doba již brzy. Informace o každé naší prodejně Vám přinášíme níže. Vánoční otevírací dobu můžete obdržet v tištěné podobě na našich prodejnách.

Kliknutím na obrázek si informace zvětšíte.

Blíží se mimořádná otevírací doba. Informace o každé naší prodejně Vám přinášíme níže. Vánoční otevírací dobu můžete obdržet v tištěné podobě na našich prodejnách.

Kliknutím na obrázek si informace zvětšíte.

  

Běží bílý králíček, v tlapičce má košíček,
v něm barevná vajíčka, co mu dala slepička.
Koho potká, tomu praví, že mu přeje štěstí, zdraví,
hezky se naň usměje, srdíčko mu zahřeje.

více

Během prosince a ledna měli naši zákazníci na brněnských pobočkách možnost nám pomoci obdarovat útulky Dejte nám šanci v Bukovince a Opuštěné kočičí tlapky v Brně.

A v úterý 6. 2. jsme s radostí všechny dary předali – jak to probíhalo si můžete přečíst v následujícím článku.

více

Bohužel ne všichni pejsci nebo kočičky mají krásný, milující domov. Jsou i taková zvířátka, kterých se někdo vzdal, choval se k nim velmi škaredě nebo byli zkrátka na obtíž. O tyto zvířátka se stará mnoho organizací a spolků a snaží se pejskům a kočičkám vrátit radost do života a nový milující domov. 

Pomozte i Vy! Na našich brněnských prodejnách máme k dispozici klece, kam můžete nakupovat potřebné věci a my je v průběhu ledna za Vás s radostí do útulků rozvezeme!

více

V pátek máme na našich prodejnách otevřeno trochu jinak, než jste zvyklí!

 

více

V sobotu 28. 10. jsou naše pobočky ZAVŘENY!více

Na našich prodejnách Vás moc rádi vidíme kdykoli nás navštívíte – o to větší radost ale máme, když se stavíte i s Vaším mazlíčkem!

více

Máte dotaz?
Zavolejte nám:

Palackého třída 163, Brno
+420 541 426 366
Soukenická 2, Brno
+420 724 778 250
Tilleho náměstí, Praha
+420 251 511 437