Od nás neodejdete s prázdnou

Pro 99,5 % produktů máme alternativu. Budeme Vás stále překvapovat něčím novým, jelikož jsme průkopníkem při zavádění nových produktů.

Psi

psi Široký výběr krmiv i pamlsků podle velikosti, stáří i fyzické kondice vašich čtyřnohých parťáků. Samozřejmostí jsou i obojky, vodítka, postroje, pelíšky, oblečky a mnoho dalšího. Najdete u nás své oblíbené značky i novinky na trhu, které stojí za vyzkoušení.


Hlodavci

hlodavci Hlodavci zažívají v posledních letech návrat ke slávě, a hlavně u dětí se těší velké oblibě jakožto jejich první zvířátko. Ať už je to králíček, morčátko, křeček nebo i činčila. Máme vše od klecí, podestýlek, hraček, přes různá krmiva až po samotné nové parťáky do nepohody.


Kočky

kocky Pro vaši kočku, ať už běhá po bytě, nebo po zahradě, máme skladem vše pro její zábavu i zdravý vývoj a ochranu proti parazitům. Počítáme s tím, že každá kočička je osobnost, a proto u nás máte vždy na výběr z několika druhů krmiv, kapsiček, konzerv nebo i hraček, pelíšků či škrabadel.


Akvaristika

akvaristika Jste již zkušeným akvaristou? Nebo se chystáte teprve založit své první akvárium? Na našich prodejnách najdete vše od akvarijních setů, přes různé druhy krmiv, pečujících přípravků nebo dekorací a samozřejmostí jsou také živé akvarijní rostlinky a rybičky. Naši specialisté jsou zde pro Vás, aby poradili s výběrem nových šupinatých kamarádů.


Teraristika

teraristika Ať už fandíte chameleonovi, leguánovi, gekončíkovi, hadovi nebo sklípkanovi, budete pro něj potřebovat profesionální péči. U nás si můžete vybrat terárium, u kterého poradíme s vybavením po dekorační i technické stránce, seženete u nás vitamíny a živé krmení, a také zde v našich teráriích čekají noví kamarádi a těší se na cestu do nového domova, kde budou hýčkáni.


Exoti

exoti Kdo je u nás na prodejnách vždy nejvíc slyšet jsou spokojení papoušci. Ať už se chcete jen pokochat pohledem na pestrobarevné varianty andulek, nebo se rozhodne si i jednu z nich odnést domů, máme tu vše od klecí, podestýlek, různých druhů krmiv a doplňků a také si můžete vybrat plno hraček a dalšího vybavení, aby byl spokojený i Váš opeřený kamarád.


Máte dotaz?
Zavolejte nám:

Palackého třída 163, Brno
+420 702 000 769
Kaštanová 76, Brněnské Ivanovice
+420 725 873 548
Soukenická 2, Brno
+420 724 778 250
Tilleho náměstí, Praha
+420 721 088 957