Odborný prodejce krmiv a domácích mazlíčků

 

Důležité vlastnosti nového kolegy/kolegyně:

– pracovitost, férovost, flexibilita

– všeobecný přehled, samostatnost, ochota učit se novým věcem

– loajalita, chápání firemní kultury

Vítáme řízenou upovídanost, člověka s tendencí hledání správného řešení, pro kterého je důležitý spokojený zákazník a dobře odvedená práce.

Primárně hledáme člověka, který zapadne do týmu mladých lidí se zájmem být úspěšní. Základním požadavkem je středoškolské vzdělání ideálně veterinárního charakteru, případně VFU nebo jiné vzdělání chovatelského zaměření. Lze nahradit dlouhodobými zkušenostmi z oblasti prodeje v chovatelských potřebách nebo v chovu domácích mazlíčků. 

 

Jste tím správným parťákem?

Nehledáme zákazníka. Hledáme člověka, který umí poradit, naslouchat a vybrat to správné zboží. Pokud si tedy umíte představit, že jste na druhé straně a máte často pocit, že byste někomu tak rádi poradili, když si neví rady, nebo něco nedělá úplně správně, je velká pravděpodobnost, že by Vás práce u nás mohla bavit.

Práce u nás znamená docílit dokonalého vztahu mezi zákazníkem a jeho zvířecím miláčkem. 

Co vám nabízíme

Nabízíme nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu závislou na časové flexibilitě a loajalitě, pomocnou ruku v zaškolení, kterým Vás provedou zkušené kolegyně a vedoucí pracovníci. 

Lidé z našeho teamu mají zajímavé individuální finanční ohodnocení závislé na osobním přístupu k práci, velké loajalitě a zájmu na úspěchu prodejny. Spolupráce je podporována bonusovým programem, slevami na nákupy, stravenkami, mimořádnými prémiemi, příspěvkem na dopravu a příležitostným volnem, dle pracovních zásluh.

Děkujeme všem, kdo projeví zájem o práci u nás. Vyhrazujeme si právo z technických a časových důvodů neodpovědět na inzeráty, které nesplňují většinu z našich výše uvedených požadavků a tímto se i omlouváme případným uchazečům, kterým nebude doručena žádná reakce.

NABÍDKY PROSÍM ZASÍLEJTE SE STRUKTUROVANÝM ŽIVOTOPISEM A AKTUÁLNÍ FOTOGRAFIÍ

na email: petplanet(zavináč)petplanet.cz

V souladu s GDPR souhlasíte zasláním Vašich osobních údajů v životopise s fotografií, se zpracováním Vašich osobních údajů pro účely náboru zaměstnanců.

Děkujeme za Váš zájem

Pet Planet s.r.o.

 

Máte dotaz?
Zavolejte nám:

Palackého třída 163, Brno
+420 702 000 769
Kaštanová 76, Brněnské Ivanovice
+420 725 873 548
Soukenická 2, Brno
+420 724 778 250
Tilleho náměstí, Praha
+420 721 088 957