Odborný prodejce krmiv a domácích mazlíčků

 

Možná hledáme právě Vás !

Pokud jste sebevědomý, moderní člověk s velkým přehledem a obchodním nadáním, čtěte dál.

Důležité vlastnosti nového kolegy/kolegyně:

– pracovitost, férovost, flexibilita

– všeobecný přehled, samostatnost, ochota učit se novým věcem

– loajalita, chápání firemní kultury

Vítáme řízenou upovídanost, člověka s tendencí hledání správného řešení, pro kterého je důležitý spokojený zákazník a dobře odvedená práce.

Primárně hledáme člověka, který zapadne do týmu mladých lidí se zájmem být úspěšní. Základním požadavkem je středoškolské vzdělání veterinárního charakteru, případně VFU nebo jiné vzdělání chovatelského charakteru. Lze nahradit dlouhodobými zkušenostmi z oblasti prodeje v chovatelských potřebách. Naši zákazníci si rádi povídají anglicky a obdivují profesionalitu a vysoké znalosti našeho personálu.

Co vás čeká

Zvířátka se těší na Vaši péči, ale příliš mnoho času na mazlení u nás není. Největší radost Vám udělá spokojený zákazník, kterému však musíte nejdříve dobře poradit, zboží na prodejně připravit a příjemné prostředí k nákupu vytvořit.

Jste tím správným parťákem?

Nehledáme zákazníka. Hledáme člověka, který umí poradit, naslouchat a vybrat to správné zboží. Pokud si tedy umíte představit, že jste na druhé straně a máte často pocit, že byste někomu tak rádi poradili, když si neví rady, nebo něco nedělá úplně správně, je velká pravděpodobnost, že by Vás práce u nás mohla bavit.

Do našeho teamu hledáme kolegu/kolegyni, kteří zvládnou vysoký pracovní i psychický nápor, mají obchodního ducha a jsou mnohem více než jen chovatel vlastního mazlíčka. Protože práce u nás znamená docílit dokonalého vztahu mezi zákazníkem a jeho zvířecím miláčkem. Nestačí pouze vědět, čím například krmíte Vaše mazlíčky a co jim nejlépe vyhovuje, protože jsou spousty dalších možností, které možná ještě vůbec neznáte.

Co vám nabízíme

Nabízíme nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu závislou na časové flexibilitě a loajalitě, pomocnou ruku v zaškolení. 

Lidé z našeho teamu mají zajímavé finanční ohodnocení závislé na osobním rozvoji, velké loajalitě a úspěchu prodejny. Spolupráce je podporována bonusovým programem, slevami na nákupy a možností se osobnostně i vědomostně rozvíjet.


Práce je vhodná pouze pro uchazeče, kteří mají zájem zvládnout vyšší pracovní nápor, mají přirozeného obchodního ducha a zkušenosti v oboru chovatelství.

Děkujeme všem, kdo projeví zájem o práci u nás. Vyhrazujeme si právo z technických a časových důvodů neodpovědět na inzeráty, které nesplňují většinu z našich výše uvedených požadavků a tímto se i omlouváme případným uchazečům, kterým nebude doručena žádná reakce.

NABÍDKY PROSÍM ZASÍLEJTE SE STRUKTUROVANÝM ŽIVOTOPISEM A AKTUÁLNÍ FOTOGRAFIÍ

na email: petplanet(zavináč)petplanet.cz

V souladu s GDPR souhlasíte zasláním Vašich osobních údajů v životopise s fotografií, se zpracováním Vašich osobních údajů pro účely náboru zaměstnanců.

Děkujeme za Váš zájem

Pet Planet s.r.o.

 

Máte dotaz?
Zavolejte nám:

Palackého třída 163, Brno
+420 702 000 769
Kaštanová 76, Brněnské Ivanovice
+420 725 873 548
Soukenická 2, Brno
+420 724 778 250
Tilleho náměstí, Praha
+420 721 088 957