Bc. Linda Dufková – rozhovor

linda-dufkova-rozhovor

 

Znáte naši Lindu? – Vyzpovídali jsme ji.

 

1) Jaký máš nejkurióznější zážitek z prodejny?
Není to jen jeden zážitek, který by se mi zaryl do paměti, ale obecně mám velmi ráda příběhy našich zákazníků, kteří zachránili nějaké zvířátko a nadále nás s ním navštěvují, nebo jen vypráví, co nového doma zase vyvedlo. Také mě těší, když mi zákazníci přijdou povykládat, jak se daří jejich zvířátku, které si u nás zakoupili.

2) Ke kterému zvířeti by ses přirovnala?
K lišce 🙂

Liška

3) Jak ses dostala k práci v Pet Planet?
Jako absolventka střední veterinární školy v Kroměříži jsem chtěla pokračovat studiem na vysoké škole veterinární, ale bohužel se mi studium nepodařilo dokončit a tak jsem hledala práci v oboru, až se mi podařilo v říjnu 2012 dostat do Pet Planet, kde pracuji do teď.

4) Chováš doma nějaké zvíře?
S chovem zvířat mám zkušenosti odmalička. Od hospodářských zvířat a psů, koček, králíků a morčat k potkanům, andulkám, zebřičkám nebo rybičkám. Z nejnovějších přírůstků to byly rybičky a králíček – lvíček, u kterého mě fascinovala jeho chytrost.

5) Proč si myslíš, že by měl nový kandidát chtít pracovat v Pet Planet?
Je to velká zkušenost – člověk se dozví plno odborných informací a získá lepší přehled. Zároveň nemusí díky mladému kolektivu mít strach, že by se někdy nudil 😉

Máte dotaz?
Zavolejte nám:

Palackého třída 163, Brno
+420 541 426 366
Soukenická 2, Brno
+420 724 778 250
Tilleho náměstí, Praha
+420 251 511 437